NÁRAMEK DUHOVÁ AURA A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

Nové

Náramek z tromlovaných kamenů duhové aury a pukaného křišťálu

Více informací

170 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kamenů 10 mm - pukaného křišťálu a duhové aury, tzn. křišťálu pokoveného jemnou vrstvou vzácného kovu, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je doplněný kovovými kuličkami, je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Křišťál je "kámen kamenů". Celá tisíciletí byl považován za talisman s tajemnými magickými schopnostmi. Symbolizuje moudrost, trpělivost a dokonalost a také komunikaci s duchovním světem. Zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou léčivou energii. Podporuje naši duši s věčností Universa, čistí nás a chrání a pomáhá nám vidět se takoví jací jsme. Jeho centrum je zejména čakra temene a čela, ale jinak prakticky i pro všechny ostatní čakry. Odebírá z nás negativní energii a dobíjí nás pozitivní. Zajišťuje rovnováhu a při meditaci je průvodcem na naší Cestě do středu. Jasná zář křišťálu nás spojuje s božským světlem naší duše.Křišťál dokáže jednoznačně určit místa v těle, která sjou oslabena, V centru hrdla působí na funkci štítné žlázy, v srdeční čakře na srdce, krevní oběh a plíce. V čakře solar plexu na zažívací ústrojí. Nejúčinnější síla je při tišení neuralgických bolestí. Voda z křišťálu se používá na žaludečních nevolnostech, kožních nemocech a popáleninách. Drůzy křišťálu jsou úžasnými pomocníky pro výměnu energií v našich příbytcích. Je ochranou proti elektrickému smogu a záření. Fantomy, neboli křišťály prorostlé jinými druhy odstraňují velmi dobře zastaralé vzory v našem vědomí i nevědomí. Kámen čistíme pod proudem vlažné vody. Někdy se doporučuje položit na hematit, aby se vybil. Nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho. 

Opalit podporuje družnost a upevňuje vztahy s ostatními lidmi, a pomáhá nám naladit se na jejich emociolní vlnu.Opalit se používá ke zlepšení nálady, podporuje relaxaci. Je vhodný k posílení emoční síly během období stresu. Je užitečný při zmírňování deprese a snižování agresivního chování.
Opalit působí na úrovni druhé čakry. Pomáhá také odstranit blokády ostatních čaker a meridiánů. Je užitečný v posilování všech úrovní komunikace, zvláště duchovních.  

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK DUHOVÁ AURA A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

NÁRAMEK DUHOVÁ AURA A PUKANÝ KŘIŠŤÁL

Náramek z tromlovaných kamenů duhové aury a pukaného křišťálu

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: