NÁRAMEK PERLEŤ S RŮŽOVÝMI KORÁLKY A RŮŽENÍNEM

Nové

Náramek z kuliček perleti a srdíček růženínu

Více informací

150 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kuliček kamenů 8 mm - perleti a  srdíček růženínu, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, doplněný o kuličky růžových korálků, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Perla a perleť je symbolem proměny, čistoty a duchovního vývoje. Svým procesem vzniku nám ukazuje, že každá bolestivá zkušenost vede k dosažení větší čistoty. Umocňuje důsledky našich karmických příčin. Na fyzické úrovni řeší psychosomatické problémy, na čakře čela posiluje intuici, na čakře hrdla pomáhá s dýchacími cestami a na čakře solar plexu reguluje funkci sleziny a střev. Očista se provádí pod vlažnou vodou a nabíjíme na horském křišťálu za úplňku.

Růženín je kámen lásky a srdce. Probouzí mírnost, něžnost a nepodmíněnou lásku. Prohlubuje vnímavost smyslů, učí nás trpělivosti při komunikaci. Těžiště jeho vlivu je srdeční čakra. Růženín v nás probouzí inspiraci, rozkmitává vibrace fantazie a podporuje tvořivého ducha. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl.  Zdravotně nám pomáhá s psychosomatickými problémy týkající se srdce a potlačených emocí. Reguluje srdeční rytmus, pomáhá s nespavostí. Vnitřně užívaná voda z růženínu neutralizuje jedy, které hromadíme nejen svými myšlenkami ale i špatnou životosprávou. V blízkosti přístrojů eliminuje elektromagnetické záření a  elektromagnetický smog. Do ložnice se doporučuje položit vedle růženínu ještě turmalín a křišťál. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na nepřímém slunci. Oživující energii podpoříme i uložením na drůze křišťálu nebo ametystu.

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK PERLEŤ S RŮŽOVÝMI KORÁLKY A RŮŽENÍNEM

NÁRAMEK PERLEŤ S RŮŽOVÝMI KORÁLKY A RŮŽENÍNEM

Náramek z kuliček perleti a srdíček růženínu

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: