PÁNSKÝ NÁRAMEK AMETYST, DUMORTIERIT, ONYX A KŘIŠŤÁL S TURMALÍNEM

Nové

Pánský náramek z tromlovaných kuliček ametystu, dumortieritu, onyxu a křišťálu s turmalínem

Více informací

220 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kamenů 10 mm - ametystů, dumortieritů, křišťálů s turmalínem a onyxem, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je doplněný kovovým korálkem, je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Křišťál s turmalínem svojí symbolikou představuje harmonickou jednotu protikladů. Tento kámen především prospívá zemitým povahám otevřít brány duše božímu poznání. Turmalín pomáhá při odstraňování zakořeněných návyků, pomáhá nám uvidět své chyby, zatímco křišťál je zprostředkoval očistné energie. Tím pomocí tohoto kamene pročišťujeme nejen naše myšlenky, ale i emoce a pocity. Turmalínový křišťál je i obrovským pomocníkem při překonávání osudových zkoušek. Pomáhá odstraňovat neshody v manželském soužití, mezi rodiči a dětmi. Pomáhá nám vidět věci z nadhledu. Na fyzické úrovni nám pomáhá především léčit bolesti a nemoci spojené s nervovým vypětím, To jsou bolesti hlavy, žaludeční  střevní potíže, srdeční a krevní oběh a bolesti páteře. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na přímém slunci.

Onyx nás učí vážnosti, sebekontrole a cílevědomosti. Tento kámen pod vlivem Saturnu nás vede přes rušení karmických příčin a následků k duchovní moudrosti a osvobození. Podle tradice podporuje vnitřní koncentraci a pokoru. Negativní energii z těla odebírá ale nepřijímá, protože ji neumí zpracovat.  Proto jeho síla trvá jen krátce. Proto se používá jen omezeně. Nicméně dokáže aktivovat imunitní systém a pomáhá se sluchem. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na přímém slunci co nejdéle.

Dumortierit nás učí brát život takový jaký je se všemi nedokonalostmi. Učí nás nevzpírat se nepřízni osudu, v těžkých chvílích nám dodává sílu a probouzí naději na lepší obrat, nezatěžovat se starostmi z budoucnosti. Podporuje v nás harmonický souzvuk s přírodou. Posiluje naši koncentraci. Pomáhá nám zbavit se závislostí. Na úrovni těla nám tedy pomáhá při duševních poruchách a nervových onemocněních. Tlumí prudké bolesti hlavy, sráží vysoké teploty, odvodňuje, uvolňuje křeče. Kámen čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci. 

Ametyst je především kámen duchovní čistoty a meditace. Patří do nejvyššího centra energie - do temene. Je to kámen spojující Nebe a Zemi, duši a duchovno. Uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Je to symbol proměny, inspirace, pokory. Spojuje nás s vyššími duchovním formami života. Jeho energie v nás probouzí vůli opustit staré návyky a nahradit je lepšími. Ametyst potírá hněv, strach a negativní pocity, které nás ovládají a probouzí v nás láskyplnou moudrost. Přináší také rovnováhu do vztahu muže a ženy a harmonizuje tak milostný život. Fyzicky pomáhá ametyst zejména v oblasti jakýchkoli druhů bolesti. Mírní žal a přináší klidný spánek.  Odvádí napětí a stres z našeho těla. Voda z ametystu čistí cévy, posiluje funkci slinivky břišní a látkovou výměnu. Pro očistu bytových prostor se doporučují zejména ametystové geody a drůzy. Čistíme pod vlažnou proudící vodou, nabíjíme spíše ve stínu.

Recenze

Napsat recenzi

PÁNSKÝ NÁRAMEK AMETYST, DUMORTIERIT, ONYX A KŘIŠŤÁL S TURMALÍNEM

PÁNSKÝ NÁRAMEK AMETYST, DUMORTIERIT, ONYX A KŘIŠŤÁL S TURMALÍNEM

Pánský náramek z tromlovaných kuliček ametystu, dumortieritu, onyxu a křišťálu s turmalínem

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: