NÁRAMEK OHNIVÝ ACHÁT, BÝČÍ OKO A GRANÁT S ANDĚLSKÝMI KŘÍDLY V SRDCI

Nové

Náramek z tromlovaných kuliček ohnivého achátu, býčího oka a granátu s přívěskem andělských křídel v srdci

Více informací

150 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kuliček ohnivého achátu, býčího oka a granátu, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je doplněný přívěskem s andělskými křídly v srdci, je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Achát z jeho nepřebernými odstíny symbolizuje Matku Zemi. Posiluje v nás fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu Posiluje vědomí vlastního já, přímé jednání a přijímání kritiky. Působí převážně v základní čakře. Podporuje nás v hledání pravdy a pomáhá nám přijímat i nepřízeň osudu. Největší oblibu tento kámen zaznamenal v období starověkého Říma a Řeck, kde se z něj vyráběly pečetě. Jako talisman chránil před jedy a živelnými pohromami. Zajišťoval dlouhá život a dobré přátele. Na fyzické úrovni pomáhá nejvíce v kořenové čakře, kde je jeho vibrace nejpůsobivější. Posiluje rozplozovací orgány mužů i žen. Snižuje teplot, mírní infekční onemocnění, utišuje bolest a je nepostradatelný i při kožních nemocech a alergiích. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme s výjimkou ohnivého na přímém slunci. Ohnivý achát nabíjíme na drůze křišťálu nebo na nepřímém slunci. Ohnivý achát nám navíc pomáhá s nestálou náladou a tišením hněvu, posiluje koncentraci, pomáhá nám s meditací a od ostatních achátu má více vliv na čakru třetího oka.

Býčí oko je kámen vitální energie. Posiluje hlavně základní čakru a to uvolňováním svalového napětí. V centru třetího oka posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci. Pomáhá s duchovním růstem a odpoutáním se od závislostí. Na fyzické rovině pomáhá uvolňovat stres vedoucí k zánětům. Kámen čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci.

Granát byl nošen jako amulet proti uhranutí. Byla mu připisována i magická moc lásky. Granát je kámen ohně, vášně, ale i proměny a čistoty srdce. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality, fantazie bez hranic a touhy po nepoznaném. Je nám podporou v krizových situacích a probouzí v nás neuhasínající naději. Červený granát nám navíc pomáhá překonávat zábrany uskutečňovat svá rozhodnutí. Na fyzické úrovni nám pomáhá aktivovat celý náš organismus. Podporuje srdce, krevní oběh, tlak a tvorbu červených krvinek. Granátovou vodou posilujeme vnitřně funkci jater a sleziny. Čistíme pod vlažnou vodou a nabíjíme na přímém slunci.  

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK OHNIVÝ ACHÁT, BÝČÍ OKO A GRANÁT S ANDĚLSKÝMI KŘÍDLY V SRDCI

NÁRAMEK OHNIVÝ ACHÁT, BÝČÍ OKO A GRANÁT S ANDĚLSKÝMI KŘÍDLY V SRDCI

Náramek z tromlovaných kuliček ohnivého achátu, býčího oka a granátu s přívěskem andělských křídel v srdci

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: