NÁRAMEK AMETYST S PERLETÍ

Nové

Náramek z tromlovaných kuliček ametystu a perleti

Více informací

130 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kamenů ametystu a perleti 8 mm, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek  je doplněný o kovová srdíčka, je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Ametyst je především kámen duchovní čistoty a meditace. Patří do nejvyššího centra energie - do temene. Je to kámen spojující Nebe a Zemi, duši a duchovno. Uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Je to symbol proměny, inspirace, pokory. Spojuje nás s vyššími duchovním formami života. Jeho energie v nás probouzí vůli opustit staré návyky a nahradit je lepšími. Ametyst potírá hněv, strach a negativní pocity, které nás ovládají a probouzí v nás láskyplnou moudrost. Přináší také rovnováhu do vztahu muže a ženy a harmonizuje tak milostný život. Fyzicky pomáhá ametyst zejména v oblasti jakýchkoli druhů bolesti. Mírní žal a přináší klidný spánek.  Odvádí napětí a stres z našeho těla. Voda z ametystu čistí cévy, posiluje funkci slinivky břišní a látkovou výměnu. Pro očistu bytových prostor se doporučují zejména ametystové geody a drůzy. Čistíme pod vlažnou proudící vodou, nabíjíme spíše ve stínu.

Perla a perleť je symbolem proměny, čistoty a duchovního vývoje. Svým procesem vzniku nám ukazuje, že každá bolestivá zkušenost vede k dosažení větší čistoty. Umocňuje důsledky našich karmických příčin. Na fyzické úrovni řeší psychosomatické problémy, na čakře čela posiluje intuici, na čakře hrdla pomáhá s dýchacími cestami a na čakře solar plexu reguluje funkci sleziny a střev. Očista se provádí pod vlažnou vodou a nabíjíme na horském křišťálu za úplňku.

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK AMETYST S PERLETÍ

NÁRAMEK AMETYST S PERLETÍ

Náramek z tromlovaných kuliček ametystu a perleti

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: