NÁRAMEK PERLEŤ A ARAGONIT S ANDĚLEM

Nové

Náramek z pravidelných kuliček perleti a aragonitu s andělem

Více informací

130 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek je vyrobený z tromlovaných kuliček aragonitu a perleti 8 mm, doplněný kovovým přívěskem anděla, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek  je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Aragonit je kámen projektivní. Je kamenem který nám pomáhá spojit se s Matkou zemí, tedy kamenem uzemňujícím. Je to kámen, který čistí energetické blokády a tím nás učí větší míře trpělivosti, souznění a snášenlivosti. Chrání před zlostí a citovou nestabilitou, pomáhá vyrovnávat zjitřené emoce. Je kamenem, který nás vede k naší duchovní podstatě a to nejen při meditacích. Je tedy vhodným kamenem pro duchovní růst. Jeho působení je zejména v kořenové čakře, kde nám pomáhá s uzemněním.  Na fyzické úrovni je to kámen, který prohřívá. Pomáhá se zuby a kostmi. Celkově zklidňuje a pomáhá s imunitním systémem. Je vhodný i při infekcích a zánětech.

Perla a perleť je symbolem proměny, čistoty a duchovního vývoje. Svým procesem vzniku nám ukazuje, že každá bolestivá zkušenost vede k dosažení větší čistoty. Umocňuje důsledky našich karmických příčin. Na fyzické úrovni řeší psychosomatické problémy, na čakře čela posiluje intuici, na čakře hrdla pomáhá s dýchacími cestami a na čakře solar plexu reguluje funkci sleziny a střev. Očista se provádí pod vlažnou vodou a nabíjíme na horském křišťálu za úplňku.

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK PERLEŤ A ARAGONIT S ANDĚLEM

NÁRAMEK PERLEŤ A ARAGONIT S ANDĚLEM

Náramek z pravidelných kuliček perleti a aragonitu s andělem

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: