SET Z KAMENŮ RŮŽENÍNU

Nové

Set náhrdelníku a náramku z kuliček růženínu

Více informací

350 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náhrdelník z kuliček růženínu o ∅ 8 mm, navlečených na ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny díly jsou kovové.

Náramek z kuliček růženínu o ∅ 8 mm, navlečených na ocelovém lanku. Náramek je 16-18 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny díly jsou kovové.

Růženín je kámen lásky a srdce. Probouzí mírnost, něžnost a nepodmíněnou lásku. Prohlubuje vnímavost smyslů, učí nás trpělivosti při komunikaci. Těžiště jeho vlivu je srdeční čakra. Růženín v nás probouzí inspiraci, rozkmitává vibrace fantazie a podporuje tvořivého ducha. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl.  Zdravotně nám pomáhá s psychosomatickými problémy týkající se srdce a potlačených emocí. Reguluje srdeční rytmus, pomáhá s nespavostí. Vnitřně užívaná voda z růženínu neutralizuje jedy, které hromadíme nejen svými myšlenkami ale i špatnou životosprávou. V blízkosti přístrojů eliminuje elektromagnetické záření a  elektromagnetický smog. Do ložnice se doporučuje položit vedle růženínu ještě turmalín a křišťál. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na nepřímém slunci. Oživující energii podpoříme i uložením na drůze křišťálu nebo ametystu.

Recenze

Napsat recenzi

SET Z KAMENŮ RŮŽENÍNU

SET Z KAMENŮ RŮŽENÍNU

Set náhrdelníku a náramku z kuliček růženínu

Napsat recenzi

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: