SET LAPIS LAZULI A PERLEŤ

Nové

Set náhrdelníku a náramku z kuliček kamenů lapis lazuli a perleti

Více informací

560 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náhrdelník z kuliček lapis lazuli a perleti o ∅ 6 a 8 mm, navlečených na ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny díly jsou kovové.

Náramek z kuliček lapis lazuli a perleti o ∅ 6 a 8 mm, navlečených na ocelovém lanku. Náramek je 16-18 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny díly jsou kovové.

Lapis lazuli je kámen kontemplace a meditace, kámen přátelství, moudrosti a lásky. Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a světlo vnitřní harmonie. Otvírá naši duši nekonečnosti vesmíru, dává nám pocit jistoty a bezpečí a ukazuje nám směr naší cesty. Dokáže prohlubovat naše vnitřní vhledy. Projevuje se zejména na čakře krční a čakře třetího oka. Proniká centrem čela a jeho silná vibrace nám otevírá duši, kde sídlí všechno naše vědění a intuice. Zároveň nás zbavuje pocitů strachu a nejistoty. Ve zdravotní oblasti reguluje kev, funkci štítné žlázy a brzlíku. Pomáhá při zánětech, potlačuje teploty, zmírňuje menstruační bolesti, bolesti hlavy a deprese. Voda z lapis lazuli pomáhá při zánětu očí, bodnut hmyzem, vyrážkách a ekzémech. Kámen čistíme pod proudem vlažné vody a nebo na drůze křišťálu, při svitu noční oblohy. Na slunci nabíjíme jen krátce.

Perla a perleť je symbolem proměny, čistoty a duchovního vývoje. Svým procesem vzniku nám ukazuje, že každá bolestivá zkušenost vede k dosažení větší čistoty. Umocňuje důsledky našich karmických příčin. Na fyzické úrovni řeší psychosomatické problémy, na čakře čela posiluje intuici, na čakře hrdla pomáhá s dýchacími cestami a na čakře solar plexu reguluje funkci sleziny a střev. Očista se provádí pod vlažnou vodou a nabíjíme na horském křišťálu za úplňku.

Recenze

Napsat recenzi

SET LAPIS LAZULI A PERLEŤ

SET LAPIS LAZULI A PERLEŤ

Set náhrdelníku a náramku z kuliček kamenů lapis lazuli a perleti

Napsat recenzi

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: