NÁRAMEK CITRÍN A ZÁHNĚDA S ANDĚLEM

Nové

Náramek z tromlovaných kuliček citrínu a záhnědy s andělem

Více informací

240 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Náramek z tromlovaných kamenů citrínu a záhnědy o  ∅ 6 mm s přívěskem anděla. Náramek z citrínu je navlečený na gumičce, díky které má univerzální velikost.

Země původu: Brazílie

Citrín je ctěn jako kámen slunce. Vnáší vnitřní klid, pocit zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla do našeho života. Spojuje naše nižší a vyšší já. Překonává pocity strachu, neklidu a nespokojenosti. Průzračné zlaté tóny citrínu v nás probouzí kreativitu a projasňují naši mysl. V centru srdce tiší neklid a bolest, pomáhá nám v každodenním bytí. Pomáhá nám brát nezdary ne jako chyby, ale jako způsob růstu. Působí na čakře solar plexu. Čistí krev a střevní trakt od balastu a jedovatých látek. Pomáhá s léčením cukrovky, tedy slinivky břišní, často zaviněné převážně každodenním stresem. v centru hrdla léčí horní cesty dýchací a bronchitidy. Citrín čistíme pod vlažnou vodou a nabíjíme krátce na přímém slunci.

Záhněda je úžasný kámen, který symbolizuje Nebe a Zemi, materiálno a duchovno v dokonalé harmonické jednotě. Ukazuje nám symbiozu ve které prolnutím vzniká dokonalá harmonie. Pomáhá nám překonat silnou závislost na hmotných věcech a zároveň pomáhá vyrovnat se s materiálním světem lidem, kteří žijí v oblacích. Záhněda podporuje abstraktní myšlení a pomáhá nám prosazovat se v životě. Síla a účinnost záhnědy se projevuje při léčení stavů sklíčenosti a deprese.. Dále posiluje nervy, vnitřní napětí, křeče, tiší bolesti a ovlivňuje i infekční nemoci. Masáží valounkem zklidňujeme bolesti zad, zatímco záhnědovou vodou posilujeme svalstvo a tukovou tkáň, čímž zabraňujeme vzniku celulitidy. Tento kámen čistíme velmi pečlivě, neboť na sebe nabírá velké množství negativní energie. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na křišťálové drůze na nepřímém slunci dostatečně dlouho.

Recenze

Napsat recenzi

NÁRAMEK CITRÍN A ZÁHNĚDA S ANDĚLEM

NÁRAMEK CITRÍN A ZÁHNĚDA S ANDĚLEM

Náramek z tromlovaných kuliček citrínu a záhnědy s andělem

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: