NÁRAMEK CHALCEDON, RŮŽENÍN, VÍNOVÝ ACHÁT A LÁVA

Náramek z kuliček chalcedonu, růženínu, vínového achátu a lávy

1 ks
140,00 Kč
S DPH

Náramek je vyrobený z tromlovaných kuliček 8 mm chalcedonu, růženínu, vínového achátu a lávy které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je doplněný kovovým korálkem srdíčka, je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Růženín je kámen lásky a srdce. Probouzí mírnost, něžnost a nepodmíněnou lásku. Prohlubuje vnímavost smyslů, učí nás trpělivosti při komunikaci. Těžiště jeho vlivu je srdeční čakra. Růženín v nás probouzí inspiraci, rozkmitává vibrace fantazie a podporuje tvořivého ducha. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl.  Zdravotně nám pomáhá s psychosomatickými problémy týkající se srdce a potlačených emocí. Reguluje srdeční rytmus, pomáhá s nespavostí. Vnitřně užívaná voda z růženínu neutralizuje jedy, které hromadíme nejen svými myšlenkami ale i špatnou životosprávou. V blízkosti přístrojů eliminuje elektromagnetické záření a  elektromagnetický smog. Do ložnice se doporučuje položit vedle růženínu ještě turmalín a křišťál. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na nepřímém slunci. Oživující energii podpoříme i uložením na drůze křišťálu nebo ametystu.

Chalcedon je podle tradice kamenem lásky, symbolem moci a talismanem proti hněvu a melancholii. Jemný svit modrobílého chalcedonu uklidňuje naši mysl, přepjaté nervy, neklid a citové vzrušení. Posiluje víru a pomáhá nám oprostit se od beznaděje. Učí nás brát život takový jaký je. Učí nás lehce a přirozeně žít. V antických dobách byl považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků.  Působí převážně  v krční čakře. Podporuje nás ve vyjadřování.  Na fyzické rovině pomáhá matkám s tvorbou mléka. Zastavuje krvácení a mírní teploty. Podporuje léčbu horních cest dýchacích a ovlivňuje štítnou žlázu. A tlumí také citlivost na výkyvy počasí. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na sluníčku.

Achát z jeho nepřebernými odstíny symbolizuje Matku Zemi. Posiluje v nás fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu Posiluje vědomí vlastního já, přímé jednání a přijímání kritiky. Působí převážně v základní čakře. Podporuje nás v hledání pravdy a pomáhá nám přijímat i nepřízeň osudu. Největší oblibu tento kámen zaznamenal v období starověkého Říma a Řeck, kde se z něj vyráběly pečetě. Jako talisman chránil před jedy a živelnými pohromami. Zajišťoval dlouhá život a dobré přátele. Na fyzické úrovni pomáhá nejvíce v kořenové čakře, kde je jeho vibrace nejpůsobivější. Posiluje rozplozovací orgány mužů i žen. Snižuje teplot, mírní infekční onemocnění, utišuje bolest a je nepostradatelný i při kožních nemocech a alergiích. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme s výjimkou ohnivého na přímém slunci. Ohnivý achát nabíjíme na drůze křišťálu nebo na nepřímém slunci.

Lávový kámen je nazýván také jako krev země. Láva je velmi  silným ochranným kamenem.Láva odráží fyzické a psychické útoky, pomáhá také rozvíjet fantazii, dodává sebedůvěru, ochraňuje před špatnými vlivy a posiluje logické myšlení. Odstraňuje následky tělesných i duševních traumat.

1 ks