NÁUŠNICE KŘIŠŤÁL, MĚSÍČNÍ KÁMEN A ZÁHNĚDA
  • NÁUŠNICE KŘIŠŤÁL, MĚSÍČNÍ KÁMEN A ZÁHNĚDA

NÁUŠNICE KŘIŠŤÁL, MĚSÍČNÍ KÁMEN A ZÁHNĚDA

150,00 Kč
S DPH

Náušnice postříbřené s drahými kameny záhnědou, křišťálem a měsíčním kamenem

Počet

 

Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

 

Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

 

Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Náušnice postříbřené s drahými kameny záhnědou, křišťálem a měsíčním kamenem. Náušnice jsou v celkové délce 6 cm.

Měsíční kámen podporuje vnitřní vývoj duše. Symbolizuje tradiční ženské vlastnosti, plodnost, jemnost, intuice. Zbavuje necitelnosti a hrubosti. Jeho chladná zář hojí citové rány a tiší rozrušenou mysl. Je to především ženský kámen, je jejich ochráncem a léčitelem. Duchovně provází ženy na meditativních cestách do jejich vlastního středu až do hloubky jejich ženskosti. Odbourává emotivní vlivy bránící početí. Po dobu těhotenství ulevuje a zmírňuje od bolesti a těžkosti. Při hormonálních poruchách se pokládá na sakrální čakru, upravuje rovnováhu a odstraňuje bolesti a obtíže. Působí ale na úrovni všech čaker. V čakře třetího oka podporuje intuici a jasné vidění. V čakře srdeční hojí bolest z neopětované lásky. V čakře solar plexu posiluje funkci slinivky. Kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody a nabíjíme při dorůstání Měsíce a při úplňku.

Křišťál je "kámen kamenů". Celá tisíciletí byl považován za talisman s tajemnými magickými schopnostmi. Symbolizuje moudrost, trpělivost a dokonalost a také komunikaci s duchovním světem. Zosobňuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách. Symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou léčivou energii. Podporuje naši duši s věčností Universa, čistí nás a chrání a pomáhá nám vidět se takoví jací jsme. Jeho centrum je zejména čakra temene a čela, ale jinak prakticky i pro všechny ostatní čakry. Odebírá z nás negativní energii a dobíjí nás pozitivní. Zajišťuje rovnováhu a při meditaci je průvodcem na naší Cestě do středu. Jasná zář křišťálu nás spojuje s božským světlem naší duše.Křišťál dokáže jednoznačně určit místa v těle, která sjou oslabena, V centru hrdla působí na funkci štítné žlázy, v srdeční čakře na srdce, krevní oběh a plíce. V čakře solar plexu na zažívací ústrojí. Nejúčinnější síla je při tišení neuralgických bolestí. Voda z křišťálu se používá na žaludečních nevolnostech, kožních nemocech a popáleninách. Drůzy křišťálu jsou úžasnými pomocníky pro výměnu energií v našich příbytcích. Je ochranou proti elektrickému smogu a záření. Fantomy, neboli křišťály prorostlé jinými druhy odstraňují velmi dobře zastaralé vzory v našem vědomí i nevědomí. Kámen čistíme pod proudem vlažné vody. Někdy se doporučuje položit na hematit, aby se vybil. Nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho. 

Záhněda je úžasný kámen, který symbolizuje Nebe a Zemi, materiálno a duchovno v dokonalé harmonické jednotě. Ukazuje nám symbiozu ve které prolnutím vzniká dokonalá harmonie. Pomáhá nám překonat silnou závislost na hmotných věcech a zároveň pomáhá vyrovnat se s materiálním světem lidem, kteří žijí v oblacích. Záhněda podporuje abstraktní myšlení a pomáhá nám prosazovat se v životě. Síla a účinnost záhnědy se projevuje při léčení stavů sklíčenosti a deprese.. Dále posiluje nervy, vnitřní napětí, křeče, tiší bolesti a ovlivňuje i infekční nemoci. Masáží valounkem zklidňujeme bolesti zad, zatímco záhnědovou vodou posilujeme svalstvo a tukovou tkáň, čímž zabraňujeme vzniku celulitidy. Tento kámen čistíme velmi pečlivě, neboť na sebe nabírá velké množství negativní energie. Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na křišťálové drůze na nepřímém slunci dostatečně dlouho.

1 ks